TOP 5 zklamání redakce BilyBalet.cz: Filip „zítra něco napíšu“ Hleďas i modří zrádci

Čas 12. 11. 2018, 22:21 | Autor podvinho
Hleďas před rokem
Hleďas před rokem

Real Madrid konečně zabral a pod novým trenérem Santiagem Solarim vyhrál čtyři zápasy v řadě. To ovšem nic nemění na tom, že výkony několika členů redakce webu BilyBalet.cz jsou obrovským zklamáním. O koho jde? Ukažme si na ně konečně prstem!

5. Laša

Vynikající redaktor i skvělý člověk, historik a pracovitý člověk. To je Laša. Ale... Dáme vám na první pohled jednoduchou otázku: Pokud si máte vybrat mezi Realem Madrid a Sigmou Olomouc, koho zvolíte? No, Laša zvolil modré podprůměrňáky... Ano, také nechápeme.

Nicméně u Laši, na rozdíl od ostatních v tomto článku, vidíme alespoň možnost nápravy. Sigmě se přestane dařit, spadne zase zpátky do pralesa a Laša vás bude zásobovat skvělými články! Hala Laša!

4. Karlos

Když už jsme u těch modrých bídáků... Karlos je jedním ze základajících členů našeho webu. Ale také fanouškem Chelsea. Bohužel. Když se rýsovalo v roce 2014 finále LM mezi Realem a Blues, Karlos přiznal, že by fandil Chelsea... Naštěstí ti chudáci v semifinále padli. A stejně jsme ho seřvali.

Což ovšem nic nemění na tom, že když Karlos zhubl 152 kilo a již má jen mírnou nadváhu, přestal na náš web přispívat. To je samozřejmě neodpustitelné. Na druhou stranu mu musíme být dodnes všichni vděční, co pro nás udělat! Hala Karlos!

3. Dvořka

Pamatujete, jak nás posílil fantastický redaktor Dvořka? Že ne? Ale no tak... Měl přece psát analýzy, velké rozhovory a skvělé tématické články, ne? Aha, on se na to vlastně vysral. Je totiž línější než Charlie Sheen po týdenním flámu.

Ale jako Dvořka fakt psát umí, za to ručím. Jen škoda, že to před Madridistas tají. No, ale minule přiložil přece jen ruku k dílu a stálo to za to čekání! Hala Dvořka!

2. Peči

Peči byl s námi v redakci jen chvíli, ale obecně nás sere, tak tady nemůže chybět. Až odjede na půl roku do Austrálie, nikomu chybět nebude! Hala Peči!

1. Hleďas

Znáte to, když jste na nějaký párty, rozumíte si s fakt hezkou holkou, už se schyluje k vyvrcholení a ona vás pošle někam? Nebo se třeba pobleje? Tak takhle se cítíme, když Hleďas řekne, že napíše článek... S nadšením, ale pochybami.

Hleďas totiž skoro nikdy článek nenapíše. Ale je mistr v tom napsat, že ho napíše. Julen Lopetegui byl v Realu kratší dobu, než jak dlouho Hleďas slibuje a nepíše. Proč vlastně napsat Hala Hleďas? No... Je dobrej! Hala Hleďas!

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!