Sleva pro fanoušky Realu na exkluzivní pivečko, které ti Peevo doručí až domů

Čas 23. 10. 2018, 08:00 | Autor redakce

Dobré pivko a fotbal, to prostě patří k sobě. Obzvlášť, když se hraje Liga mistrů. Fandi Los Blancos u exkluzivního pivečka od Peevo.cz. A protože službu založil náš kamarád, velký Madridista, poslal nám slevový kód určený pro žíznivé fanoušky Realu Madrid.

Peevo

Jasně, pivečko si můžeš dát ve své oblíbené hospodě. Ale pokud plánuješ třeba nějaké společné sledování Realu s doma kamarády, a nebo třeba si jen chceš pochutnat na kvalitním pěnivém moku, je pro tebe služba Peevo.cz jako stvořená.

Má to jen jeden háček, zatím služba funguje jen v Praze. Chystá se ale expandovat do dalších měst. Super je, že kurýr doveze pivko až do desíti večer. Právě v té době bývá největší žízeň.

Příklad expresního doručení objednávky z Peevo.cz, který mluví za vše: Když Real s Plzní hraje od 21:00, můžu si objednat pivko do 18:45, a Peevo.cz objednávku stihne doručit do výkopu. 

Peevo spoluzakládal Majči, super kluk pro každou legraci, a hlavně velký Madridista, který nejedenkrát skočil s lidmi z redakce Bilybalet.cz „na jedno“, aby držel palce Realu. Majči si splnil sen a vytvořil službu, která nabízí čerstvé pivo kvalitních českých pivovarů s expresním rozvozem až domů. A tomu my fandíme.

Slevový kód -13 % na Peevo.cz Pivečko

HALAMADRID

Slevový kód platí jen pro objednávky piva v období 23.-24.10.2018.

Čepuj na Peevo.cz »

Peevo disponuje speciální stáčecí linkou, díky které pivo nepřijde do kontaktu se vzduchem. Vydrží tak dlouho čerstvé. Objednat si můžeš do skleněných nebo plastových lahví, to je na tobě.

V čem je Peevo podle nás super

  • Rozváží čerstvé čepované pivo českých minipivovarů
  • Pivo doručí zatraceně rychle (zatím pouze Praha)
  • Pokud pivko nevypiji hned, vydrží čerstvé až měsíc
  • A v neposlední řadě... Službu spoluzákládal velký Madridista Majči, náš kamarád

Jak to celé funguje se můžeš podívat na videu níže.

A protože je Majči srdcař, za symbolických 13 titulů Realu Madrid v Lize mistrů nám zařídil slevový kód „HALAMADRID“, který ti do 24.10.2018 zlevní jejich výborná piva o 13 %.

Na zdraví a Hala Madrid!

Mrkni na Peevo.cz »

 
blank
 
blank
Komentáře

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!