Ráj Madridistas se rozrůstá: Jak sledovat zápasy Realu Madrid v HD kvalitě?

Čas 13. 03. 2018, 13:00 | Autor podvinho
Real Madrid
Real Madrid

Je to snad nejčastější otázka v našich komentářích před zápasy Realu Madrid. Hojně se nás ptáte, kde sledovat zápasy našeho milovaného klubu. Proto vám přinášíme přehledného průvodce.

Minulý týden jsme spustili novou sekci Ráj Madridistas, jejíž název už jasně naznačuje, že je tady pro vás - pro fanoušky Realu Madrid. Nejdříve jsme přinesli podrobný návod, jak se dostat k lístkům na zápasy na Santiago Bernabéu hned několika způsoby.

Zároveň jsme ale přislíbili, že tím zdaleka nekončíme a nyní pokračujeme další důležitou sekcí. V ní vám totiž vysvětlíme, jak sledovat zápasy Bílého baletu. Ať už v televizi, nebo na internetu.

Nejlepším zážitkem je pochopitelně sledovat Real Madrid na své televizi, ne každý má ale takovou možnost. Zvlášť v Česku, kde La Ligu vysílá Digi Sport, ale práva na Ligu mistrů vlastní O2 Sport. Od příští sezony navíc přijde i o jediný zápas v týdnu veřejnoprávní ČT Sport.

Protože ale chceme vidět všechny utkání Los Blancos, nabízíme dvě zajímavé varianty i na internetu. Ta první dokonce přináší HD přenosy bez větších obtíží, druhá sice nenabízí takovou kvalitu, ale zase je dostupná i na mobilu či tabletu.

Pochopitelně existuje hned několik dalších cest, jak Real Madrid na internetu sledovat, tyto dvě ale v tuto chvíli hodnotíme jako nejlepší. Pokud máte jakékoliv otázky, rádi je v komentářích zodpovíme.

Nejdříve si ale naší novinku pořádně prohlédněte! Vstupte do Ráje Madridistas :)

Jak sledovat zápasy Realu? Přečtěte si náš nový průvodce ZDE>>>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!