Portál BilyBalet.cz slaví 10 let existence! Oslavte s námi naší La Décimu

Čas 06. 10. 2017, 14:28 | Autor podvinho
Portál BilyBalet.cz slaví 10 let existence
Portál BilyBalet.cz slaví 10 let existence

Dámy a pánové, držte si klobouky. Zahrajeme si totiž populární hru Věřte, Nevěřte. Náš portál BilyBalet.cz slaví už 10 let své existence! Nevěříte? Tak to byste měli, je to totiž pravda! A oslavy budou velkolepé, na to se spolehněte.

Je to skutečně tak. Na internetu jsme již úctyhodných 10 let. Většinou pod značkou Real-madrid.cz, poslední období už pod novou doménou BilyBalet.cz. Vypisovat, co všechno se za tu dobu událo, by zabralo týdny. Minulost je navíc sice krásná věc, ale nás vždy více zajímala budoucnost.

A já věřím, že se všichni máme na co těšit, protože tento portál je naše srdcová záležitost a to se nikdy nezmění. Proto věřte, že u desítky určitě nekončíme. Poslední dobou se nám daří posuny a změny, ze kterých mám obrovskou radost. Většinou nejsou na první pohled vidět, ale celý web inovují a zlepšují.

I když se nám občas stane, že čas opravdu není, myslím, že přinášíme v poslední době velmi dobrý servis a nic důležitého nám neuniká. To se týká například článků jako jsou preview nebo reporty, které už uživatel bere za samozřejmost, ale redaktorům zabírají hodně času. To si ale nestěžuji, děláme to rádi!

Celkově mám z webu dobrý pocit. Přinášíme vám novinky, vylepšili jsme mnoho sekcí, které se nyní pravidelně aktualizují. A jako vždy máme další plány. Mimo jiné domlouváme spolupráce, které by nám umožnily zase pořádat tolik oblíbené soutěže. Taky chceme i v budoucnu pořádat společné zájezdy na Real.

O tom všem se ale včas dozvíte. Teď je tady říjen a my můžeme slavit nádherné kulaté výročí, které pro nás opravdu hodně znamená, protože věnovat se něčemu 10 let už není jen tak. Prožili jsme toho opravdu hodně a ne vždy šlo o pozitivní věci. O to víc si vážím toho, že tady pořád jsme. A že stále držíme skvělou partu. Zároveň jsem šťastný a vděčný za uživatele, kteří jsou tady s námi také už dost dlouho.

Co nás a vás tedy v blízké době čeká? Tak především se můžete těšit na speciální články, mimo jiné dost osobní výpovědi mě a Thjukse, tedy zakladatelů portálu. O minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Věřím, že vás budou bavit.

Bude toho ale mnohem více, protože říjen patří jednoznačně portálu BilyBalet.cz. A to nejlepší přijde v listopadu. To totiž oslavy uzavřeme největším srazem Madridistas v historii! Vše o této velkolepé akci se již brzy dozvíte u nás na webu.

Na závěr patří velké dík Vám, čtenářům našeho webu a hlavně fanouškům Realu Madrid, nejlepšího klubu na světě. Díky a buďte s námi i dál!

HALA MADRID! HALA BILYBALET.CZ! 10 LET!!!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!