REPORT: Real Madrid - Levante 1:1. Los Blancos ztratili podruhé za sebou

09. 09. 2017, 14:53 | autor: Larin

Real nezvládl další zápas s valencijským celkem a ztratil další dva body. Jediný gól domácích vstřelil Lucas.
Lucas Vázquez

Zápas se staronovým týmem LaLigy začal Real v obměněné sestavě. Ronaldo si stále odpykával pětizápasový trest, volno naopak dostali Achraf, Mayoral, Modrič i Keylor Navas.

Do sestavy se tak dostali hlavně náhradníci. Od začátku naskočil Theo, Marcos Llorente, Kiko Casilla a nechyběl ani ve formě hrající Marco Asensio.

Jenže Real nezačal nejlépe. První desítky minut byly víceméně nekoukatelné a madridský klub na to doplatil v minutě čtrnácté. Zmatku v obraně využil Ivi, který byl o krok před dezorientovaným Carvajalem a z bezprostřední blízky nedal Casillovi šanci.

Real zapnul na vyšší obrátky, dlouho se mu však vyrovnat nedařilo. Smůlu prolomil až Lucas, který do brány dorazil Raúlem vyraženou hlavičku Ramose - 1:1.

Do poločasové pauzy mohli jít Los Blancos do vedení, ale střídající Bale, který nahradil zraněného Benzemu, tváří v tvář skvěle chytajícímu brankáři Levante neuspěl.

Ve druhé půli už se skóre nezměnilo. Real si navzdory tlaku nedokázal vypracovat gólové příležitosti, a tak přišel o další dva body. Hořkou tečkou byla Marcelova červená karta, kterou Brazilec viděl po naprosto zbytečném okopání jednoho z hostujících hráčů.